koparki dwudrogowe mar auto

koparki dwudrogowe mar auto

Koparki dwudrogowe

 • Transport materiałów sypkich
 • Transport niskopodwoziowy sprzętu oraz maszyn
 • Załadunki i przeładunki materiałów sypkich
 • Usługi branży kolejowej w zakresie robót ziemnych:
  • Korytowanie torowiska
  • Mechaniczne ścinanie ław torowiska
  • Mechaniczne udrożnienia i oczyszczanie rowów bocznych
  • Mechaniczne wykonanie rowów bocznych
  • Rozgarnianie kruszywa w torowisku oraz wykonanie subwarstwy
 • Usługi branży kolejowej w zakresie robót torowych:
  • Załadunek i rozładunek szyn z platform kolejowych
  • Przekładanie, przeciąganie i wkładanie szyn dowolnej długości na pokłady
  • Układanie podkładów oraz montaż toru
  • Demontaż toru ze zbiórką podkładów
 • Wynajem maszyn budowlanych
 • Utylizacja materiałów

Koparka dwudrogowa

Łatwy transport

Kompaktowa pod względem wielkości i ważąca zaledwie 1380 kg (3.042 funtów) w standardowej konfiguracji z korpusem minizestaw Cat® 301.4C jest łatwa do transportowania na konwencjonalnej przyczepie za wózkiem podnośnikowym lub furgonetką. Dwa nagwintowane wgłębienia zamontowane w dachu umożliwiają montaż zaczepów dźwigu i ułatwiają podnoszenie maszyny.

Przedłużanie podwozia i lemiesza

Rozciągające się podwozie i rozkładany lemiesz spycharki umożliwiają skonfigurowanie maszyny pod kątem doskonałej stabilności roboczej i optymalnej wydajności. Przedłużenia ostrzy po prostu obracają się i blokują z drogi za pomocą zatrzymanych sworzni, eliminując ryzyko utraty części. Wydajna hydraulika silnika i wyczuwania obciążenia Silnik o mocy 17,9 kW (24,3 KM) jest dopasowany do układu hydraulicznego wykrywającego obciążenie, aby zapewnić doskonałą wydajność kopania i płynną kontrolę. Niski poziom hałasu i wibracji zapewnia komfortową pracę.

Wysoka siła wyrywania łyżki

Koparka dwudrożna zapewnia siłę nacisku na 16 kN (3,597 funtów), idealną do ciężkich zastosowań w trudnych warunkach. Pomocnicze układy hydrauliczne jako standardowe dopasowanie Maszyna jest "gotowa do pracy." Standardem są młoty i linie dwukierunkowe z szybkozłączkami. Połączenia są umieszczone blisko narzędzia, aby zmniejszyć długość węża i wszelkie potencjalne uszkodzenia. Węże są chronione przez poprowadzenie ich przez bom.

Zabezpieczenie cylindra wysięgnika

Cylinder wysięgnika jest zamontowany nad konstrukcją wysięgnika, aby zwiększyć trwałość maszyny i zmniejszyć ryzyko przestojów.

Środowisko operatora

Koparka dwudrogowa daje operatorowi dużą wygodną przestrzeń do pracy. Ergonomiczny układ sterowania, pedały jazdy i regulowane podpórki pod nadgarstek zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia zmęczenia operatora i zwiększenia wydajności. Układ został zaprojektowany w celu łatwego czyszczenia, minimalizując przestoje między zadaniami. Istnieje możliwość wyboru kabiny z ogrzewaniem lub zadaszeniem. Daszek oferujący dwustronny dostęp do jeszcze większej wszechstronności na miejscu. Codzienne kontrole i regularne punkty serwisowe, w tym napełnianie paliwem i olejem hydraulicznym, są łatwo dostępne za pośrednictwem dużych stalowych tylnych drzwi. Główny zawór hydrauliczny i przewody są łatwo dostępne poprzez zdejmowaną płytę podłogową i panele boczne. Maszyna ma wytrzymałe stalowe panele nadwozia, zapewniając dobrą odporność na uderzenia i pomagając zachować wygląd i wartość maszyny.

Narzędzia pracy

Dostępny jest szereg narzędzi roboczych, które pozwalają wykorzystać wszechstronność maszyny. Wszystkie narzędzia są dopasowane do maszyny, aby zoptymalizować wydajność i zapewnić doskonałą jakość dzięki wydajności i długiej żywotności. Nowa koparka dwudrogowa oferuje wysokie siły czerpaka i drążka, co czyni ją imponującą i wydajną koparką. Wybór dwóch długości drążka pozwala klientowi skonfigurować swoją maszynę tak, aby zapewniała jeszcze większe siły chwytu lub zasięg.

Stabilność

Rozciągające się podwozie i rozkładane lemiesz spycharki umożliwiają skonfigurowanie maszyny pod kątem optymalnej wydajności. Przedłużenia ostrzy są zachowane przy użyciu spycharki, dzięki czemu są łatwe w użyciu i zapewniają, że nie zostaną utracone. Aplikacje do poziomowania i wykańczania gruntów są szybkie i łatwe dzięki funkcji pływaka do spychania, dzięki której oczyszczanie terenu jest znacznie wydajniejsze. Opcja długiego spycharki Opcjonalny dłuższy lemiesz spycharki zapewnia ulepszoną charakterystykę "kopnij do ostrza", aby ułatwić czyszczenie na miejscu.

100% kontroli pilota

Zapewnia doskonałą kontrolę nad maszyną i trwałość "jako nową" wydajność, eliminując potrzebę stosowania połączeń i konserwacji kabli, obniżając koszty posiadania i eksploatacji oraz
powodując mniej przestojów.

Wysoka elastyczność

Kompaktowy rozmiar i masa transportowa poniżej 2000 kg (4500 funtów) sprawiają, że 301.7D można łatwo przetransportować za pomocą konwencjonalnej przyczepy i wózka podnośnikowego lub furgonetki. Solidne uchwyty do podnoszenia na dachu kabiny umożliwiają łatwe i szybkie przemieszczanie maszyny między miejscami.

Automatyczna blokada obrotu

Bezpieczny transport maszyny jest wspomagany przez automatyczną blokadę obrotu Cat, która blokuje górną część maszyny, gdy konsola jest podniesiona lub silnik jest zatrzymany. Narzędzia pracy - Dostępnych jest wiele narzędzi roboczych, w tym łyżki, młotek i świder, aby wykorzystać wszechstronność maszyn. Wszystkie te narzędzia są dopasowane do maszyny, aby zoptymalizować wydajność i zapewnić doskonałą jakość dzięki wydajności i długiej żywotności. Pomocnicze układy hydrauliczne jako standardowe dopasowanie Maszyna jest "gotowa do pracy". Młot i linie dwustronne w standardzie z szybkozłączkami. Połączenia są umieszczone blisko narzędzia, aby zmniejszyć długość węża i wszelkie potencjalne uszkodzenia. Dostępne są dodatkowe opcje linii, aby jeszcze bardziej zwiększyć wszechstronność maszyny. Węże siłownika i kubła są chronione przez poprowadzenie ich przez wysięgnik. Sterowanie przepływem pomocniczym Maszyny skonfigurowane z proporcjonalną hydrauliką pomocniczą obejmują możliwość regulacji przepływu w celu jeszcze większej kontroli narzędzia. Szczególnie przydatny w przypadku narzędzi, takich jak łopatki do ustawiania pod kątem.