koparki dwudrogowe mar auto

koparki dwudrogowe mar auto

Koparki dwudrogowe Mar-Auto posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, które zdobyliśmy prowadząc roboty przy modernizacjach linii kolejowych w całym kraju.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę doświadczonych operatorów, kierowców oraz pracowników fizycznych. Wszystkie prace wykonujemy sumiennie. Posiadamy nowoczesne zaplecze sprzętowe wyposażone w najnowsze technologie optymalizujące proces budowlany:
Koparki dwudrożone, Wykopy, roboty ziemne, nasypy, podłoża kolejowe, roboty okołotorowe, odwodnienia, torowiska, transport kruszyw

Konstrukcja koparki z ogonem wymaga innowacyjnej koncepcji z najlepszym możliwym układem wszystkich komponentów.

KOPARKA DWUDROGOWA

  • Optymalny rozkład nacisków na osie zapewnia stabilność i maksymalny udźwig.
  • Układ hydrauliczny z czterema obwodami z opcjonalną ROTOline do stosowania z energochłonnym osprzętem.
  • Mocny wysokoprężny silnik o dużej mocy ze standardami Emisja spalin EU-STAGE IV i OAPC.
  • Dwuczęściowy wysięgnik dla zwiększenia wydajności pracy.
  • Chłodnica o dużych wymiarach na najtrudniejsze warunki pracy.
  • Joystick, wyświetlacz i elementy operacyjne optymalnie dopasowane.
  • Nowoczesna podwójna kabina zapewniająca bezpieczną i wydajną pracę.
  • Innowacyjna koparka drogowo-szynowa o krótkim promieniu skrętu w zakresie < X m.

Koparka dwudrogowa

Nikt nie lubi stać na peronie, czekając na opóźnione pociągi. Utrzymanie torów i punktów ma zatem wysoki priorytet. Jest to jedyny sposób na zapewnienie wysokiej dostępności w sieci kolejowej. Ponieważ jednak duże części sieci kolejowej nie są bardzo dostępne, firma Mar Auto posiada koparkę dwudrogową, która może poruszać się po drodze i szynach. Jest zatem idealny do czyszczenia torów, a także do specjalnych prac renowacyjnych w obszarze toru, takich jak ekspozycja linii, podkładów czy punktów. Koparka dwudrożna bierze swoją nazwę od tej zdolności dostosowywania się do różnych sytuacji ruchowych. Wynajmując koparkę dwudrogową bezpośrednio od nas oferujemy szereg korzyści wraz z innowacyjną technologią. Obejmują one między innymi specjalne przeszkolonych pracwoników, a także wiele prac serwisowych i konserwacyjnych.

Koparki dwudrogowe to ciężki sprzęt budowlany składający się z wysięgnika, czerpaka (lub drążka), łyżki i kabiny na obrotowej platformie zwanej “domem”. Dom siedzi na podwoziu z gąsienicami lub kołami. Są naturalnym postępem od łopatek parowych i często błędnie nazywane łopatami. Cały ruch i funkcje koparki hydraulicznej realizowane są za pomocą płynu hydraulicznego, z siłownikami hydraulicznymi i silnikami hydraulicznymi. Ze względu na liniowe uruchamianie siłowników hydraulicznych ich tryb działania zasadniczo różni się od koparek sterowanych za pomocą kabli, które wykorzystują wyciągarki i liny stalowe do wykonywania ruchów.

Koparka dwudrożna – pomoc na budowie

Szukasz sprawnego urządzenia do wykonania robót ziemnych? Jednym z dobrych i niezwykle przydatnych urządzeń do tego jest koparka dwudrożna. Pomaga ona w skutecznym oddzielaniu gleby od gruntu. Można ją także wykorzystać do przenoszenia materiału sypkiego, np. przenoszenia piasku na maszynę, którą będzie przewożony. Koparka dwudrożna to sprzęt powszechnie stosowany w składach budowlanych, oraz firmach, które zajmują się stawianiem domów oraz różnymi pracami ziemnymi. Przedstawimy w tym artykule informacje, które są przydatne podczas używania takich rzeczy.

Jak wygląda koparka dwudrożna?

Koparka dwudrożna to niewielkie urządzenie, które ma za zadanie wsparcie nas przy pracach budowlanych. Ma ono dwie gąsienice, które służą do poruszania się na grząskim terenie. Dzięki temu nie ma obaw, że nie będzie mogła wydostać się z zabłoconego planu budowy. Ponadto ma ona duży kokpit w którym swobodnie może znaleźć dla siebie miejsce operator koparki. Obraca się wokół swojej osi, co znacznie ułatwia bycie jej operatorem i działania przy pracach ziemnych. Koparki dwudrogowe to doskonałą pomoc dla pracowników budowy.

Koparka dwudrogowa – pomoc przy kopaniu fundamentów

Pierwszym z popularnych przypadków, w których powinniśmy skorzystać z koparki dwudrogowej jest np, kopanie fundamentów, czyli pierwszy etap budowy domu. Jest to czasochłonny proces, który wymaga dużego wydatkowania sił. Z tego powodu warto poszukać firmy, która trudni się usługami wynajmu tego rodzaju sprzętu. Oczywiście, wydamy na to pieniądze, ale jednocześnie zaoszczędzimy cenny czas oraz siły.

Koparki dwudrożna – wspomagają przy budowie dróg i chodników

Kolejne prace budowlane, przy których z pewnością przyda się wsparcie takiej maszyny są wszelkiego rodzaju prace budowlane oraz remontowe w przypadku budowy nawierzchni chodników oraz dróg. Wesprze ona robotników, którzy dzięki niej w prosty i szybki sposób odkryją potrzebną im nawierzchnię oraz pozwolą przygotować w dobry sposób podkład, na który zostanie położony asfalt, lub kostka chodnikowa. Większość prac zostanie wykonana przez maszynę i sprawnego operatora, a innym pracownikom pozostaną do wykonania drobiazgi.